Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK

Thalia

Thalia

Başlangıcından bugüne Thalia’in en büyük gücü ve farkı, doğa ve doğallık oldu. Doğayı çok sevdi ve sevgisini çoğaltarak paylaştı.

“Doğallığı Yaşamak Hakkınız” sloganıyla doğaya ve yaşama duyduğu saygının altını çizdi, doğadan gelen coşku, iyilik ve temizlik dolu esintileri tüketicilerine aktarmayı görev edindi; ürünlerinin doğal ve doğru formülasyonlu olmasına önem verdi; bunun her insanın hakkı olduğuna inandı.

İşte bu nedenle Thalia Natural Beauty markalı dünyasının “saf”lık içermesi hiç şaşırtıcı değil. Tüm ürünlerini doğal bitki ekstraktlarıyla (özleriyle), doğal ham maddelerle ve yağlarla; en iyi ve en güçlü etken maddelerle hazırlıyor. Ham maddelerinin çoğunu Thalia Kozmetik Laboratuvarı’nda elde edilen bitki özleriyle hiçbir katkı maddesi içermeden üretiyor.

Çiçekler, bitkiler ve bunların yüzde 100 “yoğun” hali olan ekstraktlarla örülü bu dünyada, sağlığa zararlı hiçbir ham maddeye ve katkı maddesine yer yok! Akten Kozmetik ürünlerinin formülasyonunda SLS, SLES, paraben, parafin, koruyucu, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararları kanıtlanmış maddeler kesinlikle bulunmuyor. Ayrıca Akten Kozmetik, ürünlerini asla hayvanlar üzerinde test etmiyor.