Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK
( İndirimde ) Kazancınız 25%

Gutto Mavi Saç Serumu seti

Gutto, 30 ML + 500 ML

Paraben içermez


Liste fiyatı: 134.00 TL
100.00 TL
Kazancınız: 34.00 TL (25%)
10 gün
Puan değeri: 100.00 TL puan
Ödül puanları: 5.00 TL puan
8699211771353-46
Stokta
+

Gutto Blue serum ve Gutto Blue Haır saç dökülmelerine karşı şampuan seti

Özel peptidler, Ekstraktlar, Biotin, Keratin, Collagen kompleks ve Japon soforası ekstraktı ile saçın kökten uca beslenmesine,saçların sağlıklı uzamasına ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur.Yoğun bitki ve vitamin içerikli Blue Hair Şampuan saçların onarılmasını,canlılığını geri kazanmasını destekler.Tüm saç tipleri için uygundur.Dökülme problemi olan saçlarda sonuç almak için düzenli kullanım önemlidir.''En iyi sonuç için Gutto Blue Hair Şampuan ile birlikte Gutto Blue Hair Serumu kullanmanız tavsiye edilir.

Gutto Blue serum 30 ML
Gutto Blue Haır Şampuan 500 ML

Gutto Blue haır Serum içerdiği özel Peptidler, extractlar Biotin, Keratin, Organik aloe vera ve sophora Angustifolia Ekstraktı ile saçı kökten uca besler,saçların sağlıklı uzamasına, yeniden oluşmasına ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur.Özel geliştirilmiş formülü sayesinde sağlıklı saç gelişimini ve saç artışını destekler.Yoğun bitki ve vitamin içerikli Blue hair mavi Serum saçın onarılmasına,canlılığını geri kazanmasına yardımcı olur.

Japon Soforası Ekstraktı içerdiğinden saç kısmınızdaki kök hücrelerinin aktifleşmesine yardımcı olduğu için biraz ısıtıcı özelliği olmaktadır.Oksimatrinin saç büyümesini ve dolaşımını destekleyen etkili bir antibakteriyel ajan olduğu kanıtlanmıştır. Diğer Çin bitki özleri ile birlikte, anti-inflamatuar, kan dolaşımı ve hücre rejenerasyonu işlevine sahiptir. Okshorin, sophora angustifolia kök ekstresi olarak saç ve saç derisi için zengin beslenme sağlar.

Kullanımı: Gutto Blue Hair Serumu özellikle dökülmenin yoğun olduğu yereler 3-4 damla damlatınız ve parmak uçlarınız ile masaj yapınız.Tavsiye edilen kullanım günde 2 kez(sabah ve akşam) ancak en az günde 1 defa uygulamaya özen gösteriniz.Ürünü temiz ve nemli saça uygulayınız.Serumun saçınızda en az 4 ile saat kalması gerekmektedir.Durulama gerektirmez.

Kategorisi:
Saç dökülmeleri ve saç artışı
Grmaj:
30 ML + 500 ML

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Benzer ürünler

Jeunesse Blue hair serum
Mavi serum ( İndirimde ) Kazancınız 25%
99.90 TL 75.00 TL
( İndirimde ) Kazancınız 29%
120.00 TL 85.00 TL

Aynı fiyata

​Eğriçayır Organik keçiboynuzu balı​ ( İndirimde ) Kazancınız 8%
109.00 TL 100.00 TL
Cilt leke kremi ve cilt leke serumu Arbutin kompleks ( İndirimde ) Kazancınız 15%
123.00 TL 104.00 TL