Eğriçayır Zerdeçal propolis ampül

Propolis Bio, 3000 Mg

Fransa dan İthal edilmiştir.

175.00 TL
5 gün
Puan değeri: 175 puan
Ödül puanları: 9 puan
8680002001476-3000 ML
Stoklarımızda tükenmiştir !

Eğriçayır Zerdeçal propolis ampül

zerdeçal propolis bio ampül Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 001587-11.11.2016

Eğiçayır zerdeçal propolis ampül Tüm tarımsal içerikler organik tarıma uygun üretilmiştir.

Organik sertifikasyon firması Türkiye'de TURKGAP, Avrupa Birliği ülkelerinde Ecocert tir.

Her bir ampül 1500 mg olup kutu içerisinde 20 adet 3000 Mg ampül bulunmaktadır.

zerdeçal propolis ampül Kullanımı: Günde bir ampülün özellikle sabah kahvaltısından hemen önce, 200ml’lik su veya meyve suyu ile sulandırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Kullanmadan önce çalkalayınız. Peçete ile tutarak ampülün her iki ucunu kırınız.

Zerdeçal, sari renge sahip Hindistan mutfağında çok kullanılan bir baharattır. Geleneksel uygulamalarda uzun yıllardır kullanımı olan bir bitkidir. Kökleri etken maddeler içerir. Kurkumin en önemli etken maddesidir.

Zerdeçal üzerine yıllardır biyomedikal araştırma yapılan önemli bir tıbbı bitkidir.

Kaynak: Alwi I, et al. The effect of curcumin on lipid level in patients with acute coronary syndrome. Acta Med Indones. (2008)

zerdeçal propolis ampül Bileşeni; Su, Zerdeçal* Curcuma longa (C. domestica) (%16,24), Agave* Şurubu (Agave tequilana), Portakal* Suyu Konsantresi (Citrus sinensis), Propolis* (%0,63)


Dikkat! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Kategorisi:
Propolis Ampül
Grmaj:
3000 Mg
İçindekiler:
Su, Zerdeçal* Curcuma longa (C. domestica) (%16,24), Agave* Şurubu (Agave tequilana), Portakal* Suyu Konsantresi (Citrus sinensis), Propolis* (%0,63)
Kullanımı:
Günde bir ampülün özellikle sabah kahvaltısından hemen önce, 200ml’lik su veya meyve suyu ile sulandırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.
Allerjen Uyarı:
2 yaşından küçüklere vermeyiniz

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz