Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK

Montibello

Montibello Treat Naturtech
Montibello

1967 yılında Barselona'da kurulmuş bir İspanyol aile şirketiyiz ve profesyonel kozmetik ürünlerinin üretimi ve dağıtımıyla uğraşıyoruz.

Büyük teknik ve yenilik yeteneklerine sahip 260'tan fazla kişiden oluşan bir ekibiz. Ayrıca tamamen kozmetik sektöründe araştırma ve inovasyona adanmış 22 profesyonelden oluşan son derece gelişmiş bir laboratuvarımız var.

Sektörümüzde son derece uzmanlaşmış mükemmel profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. El ele, büyümemizi ve başarımızı hem sınırlarımız içinde hem de sınırlarımız dışında pekiştirmeye devam etmek niyetindeyiz.

Hedeflerimiz

-Cilt ve saç için etkili ve yenilikçi formüller ile dünya çapındaki profesyoneller için yalnızca referans güzellik markası olmaya devam etmek.

-Kuaför salonları ve profesyonel estetik hizmetleri aracılığıyla özel dağıtım sağlayarak güzellik profesyonelleri ile çalışmaya devam etmek.

-Müşterilerimizle birlikte büyümek, onların profesyonel olarak gelişmeleri ve işlerinde başarıya ulaşmaları için kişiselleştirilmiş çözümler sunmak.