Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK
( İndirimde ) Kazancınız 9%

Zerdeçal Propolis ekstresi

Yörükçayır, 250 ML + 20 ML

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz

Liste fiyatı: 170.00 TL
155.00 TL
Kazancınız: 15.00 TL (9%)
10 gün
Puan değeri: 155.00 TL puan
Ödül puanları: 8.00 TL puan
VNZ0013
Stokta
+

Zerdeçal Ekstresi ve Organik Propolis damla

Extract Ne demektir: Extract Bir ürünün veya bir maddenin Özünü Çıkartmak ve Özütlenerek çıkartmak tır.

Zerdeçallı Propolisli Karışım için iki ürünümüzü bir arada kullanabileceğiniz evinizde kendi karışımlarınızı hazırlayabileceğiniz Sağlıklı yaşamın gizli sırları olarak adlandırılan Zerdeçal Exctract ve Propolis damla extract

Organik Propolis damla extract ve Zerdeçal Extract muhteşem bir ikili Her bir ürünün kendine has özellikleri olan ve dünyada en çok birlikte tüketilen ürünlerdir.

Herbs Garden Zerdeçal Extract 250 ml Asya ülkelerinde bilimsel adı “curcuma longa” olan zerdeçalın iyileştirici gücünden, binlerce yıldan beri faydalanılmaktadır. Uzmanların tavsiye ettiği şekilde hazırlanan bu özel extract içerisinde Zerdeçal Kök Ekstresi , Zeytin Yaprağı Ekstresi ve Karabiber Tane Özü İçermektedir. Sağlığına Önem verenler için yaşam kalitenizi arttırmak için özel üründür.

Zerdeçal Kök Ekstresi , Zeytin Yaprağı Ekstresi ve Karabiber Tane Özü içeren bu ürün ile yapacağınız 1 çay bardağı ılık suya 1 Tatlı Kaşığı zerdaçal özü 1 Tatlı kaşığı bal ve 10 damla da organik propolis damla karıştırarak tüketebilirsiniz.


Dikkat! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ,ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kategorisi:
Zerdeçal Extract Organik Propolis
Grmaj:
250 ML + 20 ML
İçindekiler:
Zerdeçal Kök Ekstresi , Zeytin Yaprağı Ekstresi, Karabiber Tane Özü ve Organik propolis
Kullanımı:
1 çay bardağı ılık suya 1 Tatlı Kaşığı zerdaçal özü 1 Tatlı kaşığı bal ve 10 damla da organik propolis damla karıştırarak tüketebilirsiniz.
Allerjen Uyarı:
4 Yaşından Küçükler vermeyiniz - Bitkisel ürünler karşı allerjisi olanlar Doktor Kontrolünde kullanmalıdır.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Benzer ürünler

Herbs Garden Zerdeçal Extract 250ml ( İndirimde ) Kazancınız 11%
129.00 TL 115.00 TL
Zerdeçal Extract 250ml ve Organik Çiçek Balı 450 Gr ( İndirimde ) Kazancınız 10%
165.00 TL 148.50 TL
( İndirimde ) Kazancınız 10%
230.00 TL 207.00 TL

Aynı fiyata

Kara mürver Özü ve Propolis damla Set ( İndirimde ) Kazancınız 9%
175.00 TL 160.00 TL
Zerdeçal Extract 250ml ve Organik Çiçek Balı 450 Gr ( İndirimde ) Kazancınız 10%
165.00 TL 148.50 TL