Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK
( İndirimde ) Kazancınız 9%

Kara Mürver Özü ve Propolis Damla Set

EMR KERVAN, 250 ML + 20 ML

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz

Liste fiyatı: 175.00 TL
160.00 TL
Kazancınız: 15.00 TL (9%)
10 gün
Puan değeri: 160.00 TL puan
Ödül puanları: 8.00 TL puan
KRM001
Stokta
+

Kara mürver Özü ve Propolis damla Set

Kara mürver vitamin içerek extract ve Organik Propolis damla seti ile bağışıklık sistemine destek olabilecek Gıda takviyeleri

Kara Mürver Özü Beta Glukan , Vitamin C ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda ürünüdür. kara mürver özünün yanında çinko ve C vitamini de içermektedir. Tatlandırıcı ve koruyucu içermez.

Organik propolis damla Günümüzde ve geçmişte Apiterapi uygulaması olarak kullanılan bir arı ürünüdür. Propolis Kovanlardan katı olarak alınarak özel işlemlere tabi tutulur ve sizlerin daha rahat kullanabilmeniz için propolis damla formatına dönüştürülerek tüketiciye sunulur.

Kullanımı 1 Çay bardağı ılık suya 4-10 yaş çocuklar için günde 5 ml Kara mürver extract 5 damla organik propolis , 11 yaş ve üzeri yetişkinler için de günde aynı miktar 10 ml tok karnına tüketilmesi önerilir. (5 ml =1 tatlı kaşığı) Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.


Dikkat! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ,ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.


Kategorisi:
Kara Mürver Özü Propolis
Grmaj:
250 ML + 20 ML
İçindekiler:
Kara mürver extract ve Organik Propolis Damla
Allerjen Uyarı:
4 Yaşından Küçükler vermeyiniz - Bitkisel ürünler karşı allerjisi olanlar Doktor Kontrolünde kullanmalıdır.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Benzer ürünler

Aynı fiyata

( İndirimde ) Kazancınız 9%
170.00 TL 155.00 TL