Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK

Kara Mürver Özü Ekstresi 2 li set

EMR KERVAN, 2 x 250ml

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz

220.00 TL
10 gün
Puan değeri: 220.00 TL puan
Ödül puanları: 11.00 TL puan
8680422272722-2
Stokta
+

Kara Mürver Özü Beta Glukan Vitamin C ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda

Kara Mürver Latince adı Sambucus nigra olan çalı türünden bir meyve ağacıdır. Ülkemizde de yetişmektedir. Kara mürver meyvesi doğal C vitamini ve antioksidan yönünden çok zengindir. Renginin koyu olması yüksek flavanoid yani antioksidan içermesinden kaynaklanmaktadır. Besin değerinin yüksek olması sebebi ile son yıllarda çok popüler bir meyvedir. Kara mürverin faydasınını ortaya koyan Bir çok Akedemik araştırmalarda yapılmış pek çok araştırma ve çalışma vardır.

Kara Mürver Özü Beta Glukan , Vitamin C ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda ürünüdür. kara mürver özünün yanında çinko ve C vitamini de içermektedir. Tatlandırıcı ve koruyucu içermez.

İlaç değildir; Takviye edici gıdadır. Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı: 4-10 yaş çocuklar için günde 5 ml, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için de günde aynı miktar 10 ml tok karnına tüketilmesi önerilir. (5 ml =1 tatlı kaşığı) Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.


Dikkat! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ,ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Kategorisi:
Kara Mürver Özü
Grmaj:
2 x 250ml
İçindekiler:
Kara Mürver Beta Glukan Vitamin C ve Çinko
Allerjen Uyarı:
4 Yaşından Küçükler vermeyiniz - Bitkisel ürünler karşı allerjisi olanlar Doktor Kontrolünde kullanmalıdır.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Benzer ürünler

Kara Mürver Beta Glukan Vitamin C ve Çinko ( İndirimde ) Kazancınız 11%
129.00 TL 115.00 TL
Kara mürver Özü ve Propolis damla Set ( İndirimde ) Kazancınız 9%
175.00 TL 160.00 TL