Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK
( İndirimde ) Kazancınız 11%

Kara Mürver Beta Glukan Vitamin C ve Çinko İçeren extract

EMR KERVAN, 250 ml

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz


Liste fiyatı: 129.00 TL
115.00 TL
Kazancınız: 14.00 TL (11%)
10 gün
Puan değeri: 115.00 TL puan
Ödül puanları: 6.00 TL puan
KRM001
Stokta
+

Kara Mürver Özü Beta Glukan , Vitamin C ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda

Latince adı Sambucus nigra olan kara mürver çalı türünden bir meyve ağacıdır. Ülkemizde de yetişmektedir. Kara mürver meyvesi doğal C vitamini ve antioksidan yönünden çok zengindir. Renginin koyu olması yüksek flavanoid yani antioksidan içermesinden kaynaklanmaktadır. Besin değerinin yüksek olması sebebi ile son yıllarda çok popüler bir meyvedir. Kara mürverin faydasınını ortaya koyan Üniversitelerde yapılmış pek çok çalışma vardır.

Kara Mürver Özü Beta Glukan , Vitamin C ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda ürünüdür. kara mürver özünün yanında çinko ve C vitamini de içermektedir. Tatlandırıcı ve koruyucu içermez.

İlaç değildir; takviye edici gıdadır. Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı: 4-10 yaş çocuklar için günde 10 ml, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için de günde aynı miktar 10 ml tok karnına tüketilmesi önerilir. (5 ml =1 tatlı kaşığı) Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Günlük belirtilen dozlardan fazla almak olumsuz sonuçlara yol açabilir. O yüzden belirtilen limitlerin dışına çıkmamak ve düzenli olarak kullanmak, bu ürünlerden alınacak faydanın artmasında etkilidir.


Dikkat! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ,ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Kategorisi:
Kara Mürver Özü
Grmaj:
250 ml
İçindekiler:
Kara Mürver Özü Beta Glukan , Vitamin C ve Çinko
Allerjen Uyarı:
4 Yaşından Küçükler vermeyiniz - Bitkisel ürünler karşı allerjisi olanlar Doktor Kontrolünde kullanmalıdır.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Benzer ürünler

Aynı fiyata

Herbs Garden Zerdeçal Extract 250ml ( İndirimde ) Kazancınız 11%
129.00 TL 115.00 TL