Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK

Collagen E Vitamin Serum Gutto

Gutto, 33 ML


54.00 TL
5 gün
Puan değeri: 54.00 TL puan
Ödül puanları: 3.00 TL puan
8699211771247
Stokta
+

Gutto Kolajen E Vitamin Extract serum

Collagen & E vitamin serum

Kolajen vücut dokularını destekleyen ve cildin sıkı kalmasını sağlayan çok önemli bir proteindir. 20'li ve 30 lu yaşların ortalarından itibaren vücuttaki kolajen üretimi hızla düşer. Bu nedenle ciltte metabolik dejenerasyonlar ve elastikiyet kaybı gözlenmeye başlar . Zenginleştirilmiş içerikli Kolajen ve E Vitamin serum ile dış etkenlerden yorgun düşmüş ve yaşlanmış cilde mükemmel bir kolajen desteği sağlar.

Gutto Kolajen ve E vitamin Serum, cildin sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yoğun nemlendirir ve nemi tutar. Cilt daha genç, taze ve pürüzsüz bir görünüm alır. Cilde parlaklık sağlamak için hyaluronik asit, E vitamini ve deniz tuzu mineralleri içerir.

Vücudumuzdaki tüm proteinlerin 1/4′ ü kolajendir. Kolajen moleküler telleri şekillendirerek tendonları ve boşlukları güçlendiren, cildin esnekliğini sağlayan ana yapısal proteindir.

Taze ve sağlıklı kolajen cildinize, vücudumuzun dış tehditlere karşı korunmasında ve genc güzel görünmesinde yardımcı olur.

Ancak Kolajen bazen çok kolaylıkla zarar görür.Bilim adamları Kolajendeki azalmanın ciltte gözle görülür kuruluk, kırışıklık ve donukluk yarattığını buldular. Yıllar geçerken, cildimiz güneşin etkisi (Foto Yaşlanma ya da Photoaging olarak tanımlanıyor) ile yaşlanıyor. Aslında cildin yaşlanmasında Foto Yaşlanmanın payı hemen hemen %90 olarak belirlenmiştir.

Cildin En Üst tabakası “Epidermis” olarak bilinir. Epidermis cildin bütünlüğünü sağlayan 3 tabakadan oluşur. Kolajen Foto Yaşlanma sonucu tükenirken, Epidermis dokusu da canlılığını kaybeder. 3 Tabaka birden sarkmaya, çatlamaya, Ciltteki kırışıklıklar çoğalmaya başlar ve cilt elastikiyetini kaybeder.vücuttaki doğal Kolajen miktarı ve hyaluronik asit miktarı azaldığında, yani yaşlanmaya başladığımızda ortaya çıkar. Eğer bu belirtileri geciktirmek ve cildinizin olması gerekenden daha çok beslenmesini ve hücrelerin yenilenmesini arzuluyorsanız Collagen ve E vitamin Serum, cildin sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

E vitamin nedir ? Yaşla birlikte, cildin elastikiyeti azalır ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu doğal süreç kötü cilt bakımı, yetersiz beslenme, sigara ve alkol nedeniyle hızlanabilir. E vitamini cilde esnekliğini veren kolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini geciktirebilir. Kolajen üretimi arttıkça bağ dokusu güçlenir ve cilt sıkılaşır

Kullanımı: Serumu uygulamadan önce her zaman cildinizi temizleyin. Yüzünüzün her yerinde kullanıma uygundur. Serumu parmak ucunuzla istediğiniz bölgeye uygulayın. Yatmadan önce gece uygulayın.

* Cosmos organik Sertifikalı bileşenler içerir
Kategorisi:
Yaşlanmaya karşı serum
Grmaj:
33 ML
Kullanımı:
Serumu uygulamadan önce her zaman cildinizi temizleyin. Yüzünüzün her yerinde kullanıma uygundur. Serumu parmak ucunuzla istediğiniz bölgeye uygulayın
Allerjen Uyarı:
kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz