Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK

Cilt onarıcı serum

Gutto, 33 ML

54.00 TL
5 gün
Puan değeri: 54.00 TL puan
Ödül puanları: 3.00 TL puan
8699211771216
Stokta
+

Cilt onarıcı salyangoz salgısı serum

Gutto Salyangoz Jel içerdiği Salyangoz Salgısı ile cildin beslenmesine, yaşlanmasının önlenmesine ve elastikiyetinin artmasına yardımcı olur. Hyaluronik asit içeren Salyangoz Jeli cilt yüzeyine nem bariyeri oluşturarak cildin korunmasını destekler. Organik Aloe vera ile cildin yatışmasına etki sağlar.

Kullanım: Tonik veya su ile temizlenmiş cilde uygulanır. Cildinizi kuru hissettiğiniz her an uygulayabilirsiniz. Yüzünüzün tamamında kullanabilirsiniz.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Gözün içine temasından sakınınız. Çocukların ulaşamayacağı, oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.

Ingredients: Aqua, *Aloe Barbadensis Leaf Juice, Propylene Glycol, Glycerin, Snail Secretion Filtrate, Niacinamide, *Sodium Carrageenan, *Sea Salt, Phenoxyethanol, Allantoin, Hyaluronic Acid, Carbomer, Triethanolamin, Parfum, Ethylhexylglycerin

*Organik ve Cosmos Sertifikalı bileşen içerir.

Kategorisi:
Cilt Onarıcı Serum
Grmaj:
33 ML
Allerjen Uyarı:
kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz