Fadeout Cilt Leke Kremi | Gündüz

Fade out, 75 ML

89.50 TL
10 gün
Puan değeri: 90 puan
Ödül puanları: 4 puan
703878200021-75 ML
4 adet
+

Fadeout Advanced Skın tone Day cream SPF 25

Fadeout Cilt leke ve kırışıklık kremi güneşe karşı koruyucu cilt lekelerini aydınlatıcı,cilt pigment lekelerinin oluşumunu engelleyerek Kolegen üretimini harakete geçirir ve cildi yaşlanmaya zorlayan serbest radikallerden korur.Belirgin çizgi ve kırışıklıkların görünümünde önemli ölçüde azalma olur.Güneş lekelerine,Cilt lekelenmelerine karşı cildinizi koruma altına alır ciltde oluşmuş lekerin açılmasına yardımcı olur.Cildinize gençlik ışıltısı ve parlaklık kazandırır.

4 Aşamada + 4 Haftada Etkili sonuç sunan ürünümüz güçlü aktif içerikler ile işlevini 4 aşamada gerçekleştirdiğini klinikçe ispatlamıştır.

1 nci Aşama

CİLT RENK BOZULMALARINI DÜZELTME : Hedefiniz cilt tonunun açılmasını istediğiniz bölgeler olmalı yaşlılık lekeleri,çiller,cilt lekelenmeleri,güneşten kaynaklanan lekelenmeler,Doğum sonrası lekelenmelerin olduğu koyu lekeler olmalıdır,Koyu bölgelerin rengini açar.

2 nci Aşama

LEKELENMEYİ ÖNLEME : Fade Out krem cildin dış tabakasından cilt alt tabakasına doğru derinlemesine nüfus ederek melanin oluşumunun önünü keser ve cildin üst yüzeyine ulaşmasının engeller.

3 ncü Aşama

CİLDİ GENÇLEŞTİRME : Fade out gündüz kremi Kolegen üretimini harakete geçirir ve cildi yaşlanmaya zorlayan serbest radikallerden korur.Belirgin çizgi ve kırışıklıkların görünümünde önemli ölçüde azalma olur.

4 ncü Aşama

GELECEK İÇİN CİLDİNİZİ SAVUNMA : Fade Out Gündüz cilt beyazlatıcı ve leke kremi Hücre yenilenme işlemlerini arttırır.ileride ortaya çıkabilecek koyu pigment lekelerinin oluşumunu engeller. düzenli kullanımda cilt renk tonu dahada açılacaktır.

Her bir fade out krem cilt de farklı şekilde çalışma yapar gündüz kremi güneşe karşı koruyarak cilt lekelerin oluşumunu engeller gece kremi oluşmuş lekeleri daha çabuk bir şekilde soldurarak açılmasını sağlar ayrıca cildinizin bakımını yaparak cildinizi onarır ince çizgilerin azalmasına yardımcı olur ve zaman içerisinde cildiniz daha canlı ve parlak görünür.


Kategorisi:
Leke ve Kırışıklık karşıtı
Grmaj:
75 ML
Kullanımı:
Cildinizi temizledikten sonra öncelik koyu halkaların üzeri olmak üzere cildinize lekelerin üzerine narin bir şekilde yedirerek sürün
Allerjen Uyarı:
Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz