Uyarı Bu sitede çerezler en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.. OK

Arbutin serum - Cilt tonu dengeleyici

Gutto, 33 ML

49.90 TL
5 gün
Puan değeri: 50.00 TL puan
Ödül puanları: 2.00 TL puan
8699211771223
Stokta
+

Gutto Leke Karşıtı Serum Alpha Arbutin, Arbutin, Niacinamide, C vitamini, Meyan kökü gibi güçlü aktifler içerir. Cilt lekelerinin oluşumunun önlenmesine, Cilt tonu dengelenmesine, görünümünün yumuşatılmasına yardımcı olur. Organik Aloe Vera, vitamin ve bitki özleri ile cildin nemlenmesine, canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Kullanımı: Serumu akşamları leke olan bölgenin üzerine parmak ucunuzla uygulayınız. Serumu uygulamadan önce cildinizi mutlaka temizleyiniz. Yüzünüzde ve tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz. *Cildinizi, özellikle lekeli olan bölgeleri güneş ışınlarından koruyunuz. Güneşe maruz kalacaksanız koruma faktörü yüksek bir güneş kremi kullanmanız tavsiye edilir.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Ürün Güneş Koruma Faktörlü olmadığı için yoğun güneş ışınlarının cilt lekeleri üzerindeki zararlı etkilerine karşı koruma sağlamaz. Çocukların ulaşamayacağı, oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.

Kategorisi:
Cilt Leke Karşıtı Serum
Grmaj:
33 ML
Allerjen Uyarı:
kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Benzer ürünler

Aynı fiyata